سوالات متداول آتـلیه طـلا مـونتـه

MONTÈ GOLD ATELIER FAQ

سوالات متداول
آیا برای خرید از سایت مونته حتما باید ثبت نام کرد؟
بله. برای اینکه ما بدانیم که محصول خریداری شده شما را به کجا ارسال کنیم، نیاز است ابتدا در سایت ثبت نام کرده و مشخصات خود را وارد کنید، سپس امکان خرید برای شما فراهم می شود.
چطور می توانم در سایت مونته ثبت نام کنم؟
ثبت نام در سایت مونته فقط به ۲ دقیقه زمان نیاز دارید. از بالای سمت چپ سایت بر روی آیکون ثبت نام کلیک کرده و در صفحه ثبت نام شماره موبایل خود را وارد کرده و یک رمز مناسب هم انتخاب کنید. پس از فشار دادن کلید ثبت نام یک پیامک حاوی کد تایید دریافت می کنید که با وارد کردن آن، ثبت نام شما نهایی می شود.
محصولات سایت مونته با چه عیاری ساخته شده است؟
تمامی محصولات سایت مونته ساخته شده از طلای ۱۸ عیار یا ۷۵۰ است. به عبارتی تمام طلاها با عیار رایج در کشور ایران که طلای ۱۸ عیار است تولید و فروخته می شود.
آیا قیمت طلا در سایت مونته بروز است؟
بله. تمامی قیمت ها در سایت مونته با تابعیت از نوسانات مظنه طلا در بازار طلای ایران، بروز می شود و تمامی محصولات در لحظه دارای قیمت بروز است.
اگر پس از خرید، کالا دچار آسیب دیدگی یا مشکل ساختاری باشد، چه کاری انجام بدهم؟
از طریق پنل کاربری خود در سایت مونته به بخش تیکت رفته و یک تیکت در این خصوص ارسال کنید. گروه نظارت بر کیفیت مونته، هماهنگی لازم را جهت دریافت، تصحیح و ارسال کالا را در اسرع وقت انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر لطفا صفحه شرایط بازگشت کالا را مطالعه کنید.
آیا پس از خرید از آتلیه طلا مونته امکان برگشت یا تعویض طلا وجود دارد؟
بله ، پس از تحویل کالا تا ۷ روز امکان برگشت و تعویض وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر لطفا به صفحه شرایط بازگشت کالا مراجعه کنید.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری